Skocz do: nawigacja, szukaj

Andrzej Duda

Andrzej Duda
Andrzejduda.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
gatunek człowiek
frakcja PiS
tytuł piesek Kaczyńskiego, Prezydent RP
pochodzenie ???
Skończyło się kurwa śmieszkowanie
Andrzej Duda do Śmieszków

Andrzej Duda (właść. Aaron Dudelbaum) - działacz komunistyczny, zbrodniarz stalinowski, członek Sanhedrynu, obecny prezydent Polski.

Życiorys

Andrzej Duda przyszedł na świat w zasymilowanej rodzinie żydowskiej, jego ojciec Liv był bankierem, zaś matka Rachela zajmowała się wyrobem macy z chrześcijańskich dzieci. Relegowany za agitację komunistyczną z gimnazjum A. Duda związany był z kolejnymi wcieleniami ruchu komunistycznego SDKPiL, KPP, PPR, PZPR, Unią Wolności i obecnie PiS.

Brał udział w walkach o zdobycie Wału Pomorskiego oraz w Powstaniu w Judei.

Po wojnie funkcjonariusz Urzędu Bezpieczeństwa odpowiedzialny za bestialskie torturowanie żołnierzy Armii Krajowej.

Po roku 1968 karykaturzysta Trybuny Ludu, twórca tzw. "cenzopapy", czyli rysunku obrażającego Jana Pawła II.

W latach 90. widziany w Jugosławii.

Po rozpadzie Unii Wolności, zwerbowany przez Mossad do odzyskiwania łódzkich kamienic oraz celem zdobycia władzy nad Polakami z ramienia PiS.

Prezydentura

Wyrok.jpg
JE Andrzej Duda swoją prezydenturę rozpoczął pięknie, tak aby platformiakom nie przechodził ból dupy. Jednocześnie jednak zastrzegł, że każdy, kto zrobi mema z jego wizerunkiem, poniesie zasłużoną karę, czym zawiódł trochę autorów Akapedii. Przez większość dotychczasowej prezydentury Andrzej podpisuje wyroki śmierci, strzela sobie fotki ze znanymi ludźmi, a czasem nawet podpisze jakąś ustawę.

Ciekawostki

  • Duda w wyborach nie brał udziału, by wygrać, ale żeby uwiarygodnić dawnego kolegę z Unii Wolności, Bronisława Komorowskiego (od którego skopiował program). Niestety, nie udało mu się.
  • Andrzej jest najbardziej memistycznym prezydentem wszechczasów
  • po hiszpańsku duda znaczy wątpliwość
  • córka Dudy ma wysokie noty na grupach kucowskich, ale również studiuje prawo
  • Andrzej Duda jest leworęczny
  • Prezydent jest fanatykiem wędkarstwa
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.
Wybory Prezydenckie 2015
Komitety Platforma ObywatelskaPiSSLDPSLKongres Nowej PrawicyKORWiNDemokracja BezpośredniaRuch Narodowy
Kandydaci Bronisław KomorowskiPaweł TanajnoJanusz Korwin-MikkeJanusz PalikotMagdalena OgórkowaJacek WilkAdam JarubasPaweł KukizMarian KowalskiGrzegorz BraunWaldemar DeskaAnna GrodzkaAndrzej Duda
Prezydenci Polski
Po Magdalence Wojciech "generalissimus" JaruzelskiLech "Bolo" WałęsaAleksander "Kwach" KwaśniewskiLech "Brzoza" KaczyńskiBronisław "Żyrandol" KomorowskiAndrzej "Dadudeł" Duda
II RP Gabriel NarutowiczStanisław WojciechowskiIgnacy Mościcki