Skocz do: nawigacja, szukaj

Dawid Domański

Domanski.jpg

Dawid Domański - jeden z największych atencjuszy na Facebooku. Lubi zadawać pytania z dupy na grupie "Jak będzie w akapie?". Wyglądem przypomina Towarzysza Rurkowca i bardzo nie lubi, gdy się mu to mówi. 26 listopada 2014 roku opuścił grupę, gdyż nie mógł znieść krytyki pod kierunkiem jego ulubionych gimbofilmów z serii "Hanger gejms".[1]

Dnia 28 grudnia 2014 roku Dawid Domański powrócił będąc jeszcze bardziej zgłodniałym uwagi. Nazwał się szeryfem akapu i kochankiem Ozjasza Goldberga. Od tego dnia jest samozwańczym atencjuszem nagminnie łamiącym III aksjo z reptilianami i Ozjaszem. Legenda upadła.

Atencja musi się zgadzać

Grupę ponownie opuścił dnia 10 maja 2015 roku po wyborach prezydenckich za powód podając smutek spowodowany podludzizmem Polaków przejawiający się słabym wynikiem Korwina. I tak wróci, zawsze wracają.

Zgodnie z przypuszczeniami postanowił wrócić. Po 5 dniach.

Pasta o Domańskim

Dołączyłem do JBwA gdy było tam z 800/1000 osób. Moj rudy znajomek powiedział, że dobre dyskusje polityczne tam są i były. Oprócz tego rozkręcały się dobre inby był ogień i beka. W każdym kurwa poście musiał się dopierdolić niejaki Dawid domański ze swoimi kurwa okularkami spierdolenia, które wszyscy nazywali "okularami strażnika akapu" prócz paru ludzi z RiGCzem którzy otwarcie mówili, że to pizda i to gruba pizda xDD Czas leciał wręcz zapierdalał na jebawce juz było z 5k osób domańskiego było mniej, ale i tak jak sie pojawił to spierdolił nitkę i inbe. Gdy kurwin w prezydenckich osiągnął wynik 2/3% domański stwierdził, że wypierdala z jebawki, bo już ma dosyć polityka INB4: NAGRYWA FILM GDZIE MÓWI ZE WIERZY W KURWINA XDD po 3 dniach chudnięcia od braku atencji wraca na jebawke każdy nim gardzi juz LVL OVER 9000. pewnego kurwa dnia domanski stwierdza ze robi serwer minecraft akapowy, a że ja sie na tym znałem to podbilem do niego ze mu pomoge jak da mi passy do konta INB4: PIZDA PEWNIE SIĘ NIE ZNA rzeczywiście kurwa się nie znał. Postawiłem mu kurwa jebany serwer na nogi all poprawiłem z wyjątkiem okresu matur kurwa gdy domanski po raz pierwszy nauczył się majnkrafta nawet na grupie robiłem za adminofaszyste po ten kurwa nie umiał. rozpierdalałem se innym chate INB4: JESTEM ADMINEM KURTWA MOGE a doman miał bul dupy i stwierdził ze wypierdoli mnie z adminostwa i zmieni hasło na csrv. INB4: DOMAN I IZA ŚPIEWAJĄ PIOSENKI DISNEYA NA CZACIE FB. FAJNIE PIZDO ZE ZAPOMNIAŁEŚ ZABRAĆ MI CREATIVE MODE I USUNĄĆ SESJE LOGOWANIA XD ADMINISTRATOR DEBIL PO PROSTU. JA ROZJEBAŁEM MU SERWER PRAWIE WYKUPIŁEM MU CAŁY RYNEK GDYBY NIE KULIS KURWINISTA KUC Z NSDAPU. potem odszedłem MIAŁEM WAKACJE KURWA XD i powiedziałem ze jak wróce za tydzień be ze mnie serwer jebnie. KURWA WRACAM PO TYGODNIU KULIS I SPÓŁKA Z NSDAP ROZPIERDALAJĄ DOMANOWI SERWA DOMAN PLĄCZE A JA WRACAM JAO WYBYTNI ZBRODNIARZ WOJENNY AKAPOWEGO SERWER MIAJNKRAFT. później ten grubas sprzedaje serwer nie oddając mi hajsu za moja prace włożoną w ten serwer. NIE ZAPOMNE CI TEGO KURWA!!!!!!!!1111ONEONE

Linki

Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.

Przypisy

  1. Notka z 26 listopada 2014 roku: wrócił. Atencjusze zawsze wracają.