Skocz do: nawigacja, szukaj

Eurokołchoz

Eurokołchoz
6f27391aebc4.jpg
Flaga Eurokołchozu
Stolica Bruksela
Przywódca Donald Tusk
Ustrój socjalizm europejski
Narody europejskie (plus arabskie)
Eurokołchoz (ros. евроколхоз, pot. Unia Europejska) - państwo okupujące Europę. W wyniku jego działalności podrożały papierosy, ślimak stał się rybą, a spłuczka w kiblu musi spełniać odpowiednie wytyczne Dyrektywy o Spłuczkach w Kiblu. Odwrotnością Eurokołchozu jest Normalny kraj. Poza Eurokołchozem znajdują się Norwegia, Liechtenstein i Szwajcaria.[1]

Historia powstania

Eurokołchoz powstał w wyniku masońsko-reptyliańskiego spisku. Jest zmodyfikowaną kontynuacją dzieła Adolfa Hitlera (pominięto pomysł wprowadzenia niskich podatków). Na moment ukonstytuowania się państwa uznaje się 1 grudnia 2009 r.

Eurosocjalizm

Powołanie do życia Unii Europejskiej było największą głupotą naszych czasów.
Margaret Thatcher o eurosocjalizmie

Eurosocjalizm powstał w wyniku realizacji chorych wizji lewicowych działaczy. Jego celem jest stworzenie superpaństwa konkurującego ze Stanami Zjednoczonymi, Rosją, Indiami i Izraelem. Przyjmuje, że dobrobyt można uzyskać jedynie poprzez ścisłą regulację wszystkich aspektów gospodarczych i dotacje[2].

Przypisy

  1. Oraz oczywiście Islandia, ale jej jak zwykle nie było w pierwszej trójce
  2. Tezę tę obalił Pies Elbla w słynnej paście
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.