Skocz do: nawigacja, szukaj

Moron

Moron (także Moraine) - buclibertarianin, propsuje KaNaPę. Libertarianie za niego przepraszają. Za podanie jego prawdziwej tożsamości w Internetach wyznaczono wysoką nagrodę.

Życiorys

O życiu Morona wiadomo tyle co o jego tożsamości, czyli niewiele, ale sam zdradził ostatnio jak został libem:

Dlaczego nienawidzę dróg, chcę zlikwidować szpitale oraz sprzedać lasy? Gdy byłem mały dostałem małego kotka z którym chodziłem na spacery. Pewnego razu kotek wyskoczył na drogę i wpadł prosto pod ciężarówkę z drewnem. Z kotka zrobił się placek. Zaniosłem ten placek tzn mojego kotka do szpitala, a tam państwowy urzędnik powiedział że kotek dawno zdechł i żebym sobie zjadł ten placek, a poza tym on nie ma czasu, bo pali papierosa. Przysiągłem sobie, że jak dorosnę to się zemszczę. Zostałem więc libertarianinem. Gdy wprowadzimy libertarianizm to znikną drogi, państwowe szpitale gdzie nie pomaga się kotkom zostaną zlikwidowane, a lasy sprzedamy za złotówkę piromanom żeby spalili wszystkie drzewa. W ten sposób już nigdy żaden kotek nie zginie na drodze pod ciężarówką z drewnem.

Ciekawostki

Zobacz też

Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.