2015

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rok pański 2015 - bardzo ciekawy rok w historii Polski i świata, zwany również czasem Rokiem UPR-u. Miały w nim miejsce następujące wydarzenia:

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

  • 13 kwietnia - Vít Jedlička, przewodniczący czeskiej konserwatywno-liberalnej Partii Wolnych Obywateli, wbił flagę Wolnej Republiki Liberlandu na terenie terra nullius znajdującym się między Chorwacją i Serbią, ogłaszając jednocześnie powstanie nowego mikropaństwa. Na oficjalnej stronie można składać wnioski o obywatelstwo.

Maj

Przemek Wipler po ogłoszeniu wyników

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

  • 1 listopada - zostaje rozwiązana Stonoga Partia Polska, bo nie warto było, kurwa
  • 5 listopada - umiera Czesław Kiszczak. W spadku zostawia szafę.

Grudzień

  • 7 grudnia - w przypływie młodzieńczego podniecenia, Admin Grzonka organizuje spontaniczny rajd na Komitet Obrony Demokracji. Akapki zrajdowały oryginalny KOD jak i trollgrupę KOD którą założył jeden z jebawczanów. Wielcy obrońcy demokracji zbierają screeny do prokuratury a inwazja kończy się sromotną klęską. NSDAP zaopatrza się w zapas popcornu i nachosów. Jebawka aż pęka w szwach od zażenowania i radośnie śmieszkuje z zaistniałego incydentu.
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.

Szablon:Navbox