Atomowa Alternatywa

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Atomowa Alternatywa - grupa na Facebooku, dawniej znana jako Jebawka Krakowskiego. Obecnie head-adminem grupy jest Ten Śmieszek Mazi.

Zanieczyszczenie i próby dezynfekcji

Donald Trump o zrzuceniu Atomówki

20 kwietnia 2016 roku (w urodziny wybitnego akwarelisty) zanieczyszczona gównem przez Jebawczan. Winowajcą całego zamieszania jest pewien admin-meksykanin. Grupa zaczęła odbudowywać się jako Atomowa Alternatywa 2.0. Headadminem grupy jest Ten Śmieszek Mazi.

22 kwietnia admion Al-Kindilchi poinformował, że przywrócił równowagę Mocy na AA. Niestety jednocześnie sprawił, że AA stała się tym samym co NSDAP i jebawka, czyli grupką, na której admini warnują i banują w imię "wyższych idei" i swoich fetyszów. Oczywiście człowiek-arab, jako że lubi czuć się ważny, nie miał zamiaru doprowadzić do zwrócenia grupy poprzedniemu właścicielowi. Pan Krakowski zaczął się więc haniebnie o zwrot admina na AA 1.0 domagać, co Ten Śmieszek Mazi uznał za sprzeniewierzenie się zasadom grupy adminoliberalnej i odebrał Krakowskiemu admina na AA 2.0, zastępując go jakąś dziołchą z kotem. Efektem tego było założenie przez pana Krakowskiego tajnej grupy nr. 3 zwącej się Bunkier Banitów.

Krakowski szybko admiona na AA 2.0 odzyskał, bo co to niby za Atomowa jak krakusa nie ma. Podczas gdy najeźdźcy-zwierzęta pławili się w glorii myśląc, że AA 2.0 przeżywa wewnętrzny kryzys i niedługo nic z niej nie zostanie, rozpoczęło się wdrażanie tajnego planu. Na czele operacji stanął oficer wywiadu Janusz Lewandowski. Wkradł się w łaski zwierząt i 24 kwietnia doprowadził do ich sromotnej klęski. Zdetonował na starej zdewastowanej grupie atomowego krasnala, po czym powrócił na Atomową Alternatywę 2.0 smagany promieniami chwały. Grupa została przemianowana na tradycyjną Atomową Alternatywę. Wszystko wróciło do normy, a adminoliberalizm żył długo i szczęśliwie.