Buclibertarianizm

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Buclibertarianizm - wrzód na dupie zdrowego libertarianizmu. Zakłada dojście do wolności poprzez przedstawianie absurdalnych teorii i usprawiedliwianie za wszelką cenę poglądów Ozjasza. Typowy przykład buclibertarianina to Moron. Niektórzy znawcy tematu do buclibertarian zaliczają również GPS-a.

Pasta o buclibertarianizmie[1]

Używanie terminu buclibertarianin oraz kuc jest pozbawione większego sensu, jako iż podział ten pochodzi z początku dziejów Przyjaciół Wolności i jest niezwykle anachroniczny; był anachroniczny w czasie exodusu, kiedy po dojściu do głosu nowych trolli wolnościowych przestał być wystarczalny, a co dopiero teraz, dlatego obecnie administratorzy na ogół przedstawiają podział trollingu wolnościowego na dwóch osiach, a niektórzy postulują wprowadzenie trzeciej osi – stosunek do Dalroya nigdy nie był wyznacznikiem osi buc-kuc, dlatego o wiele lepiej po prostu używać nazw konkretnych trolli lub biedaintelektualistów. Jedynym miejscem gdzie podział na buclibertarian i kucy pokutuje jest PW i jest używany w zależności od potrzeb, kompletnie niemetodologicznie.
Dla mnie jedynym argumentem za wykorzystaniem osi buc – kuc jest przywiązanie do pięknego, dźwięcznego i uroczego terminu: Pozdrawiam UPRzejmie i ściskam Prawicę, który – bądź co bądź – moim zdaniem nadal świetnie podsumowuje niektórych popaprańców
No bo nagle wyskakuje neoliberał-praktykujący-niewierzący-korwinista, „zwolennik silnego państwa minimum”, który uważa, że wszelka logika jest jedynie kwestią płynnego konsensusu, że w anarchokapitaliźmie sąsiedzi szybko zajmą nasze terytorium ,że Stalin walczył o rządy silnej ręki, że nie warto czytać Rothbarda, że Michalkiewicz jest „super publicystą, kurwo!”, że prawdy (która przecież jest zawsze Krulewska ) dowiesz się z „Najwyższego Czasu”, a jeszcze lepiej: z Bloga Korwina, że największym problemem wszechświata jest to, że Hitler już nie żyje… no to jak takie to-to najlepiej podsumować…? Można powiedzieć po prostu idiota, można szukać długich i niezrozumiałych dla ludziów słów… ale hasło: Pozdrawiam UPRzejmie i ściskam Prawicę pasuje idealnie.

Szablon:Navbox

Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.

Przypisy