Eurokołchoz

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Eurokołchoz
6f27391aebc4.jpg
Flaga Eurokołchozu
Stolica Bruksela
Przywódca Donald Tusk
Ustrój socjalizm europejski
Narody europejskie (plus arabskie)

Eurokołchoz (ros. евроколхоз, pot. Unia Europejska) - państwo okupujące Europę. W wyniku jego działalności podrożały papierosy, ślimak stał się rybą, a spłuczka w kiblu musi spełniać odpowiednie wytyczne Dyrektywy o Spłuczkach w Kiblu. Odwrotnością Eurokołchozu jest Normalny kraj. Poza Eurokołchozem znajdują się Norwegia, Liechtenstein i Szwajcaria.[1]

Historia powstania

Eurokołchoz powstał w wyniku masońsko-reptyliańskiego spisku. Jest zmodyfikowaną kontynuacją dzieła Adolfa Hitlera (pominięto pomysł wprowadzenia niskich podatków). Na moment ukonstytuowania się państwa uznaje się 1 grudnia 2009 r.

Eurosocjalizm

Powołanie do życia Unii Europejskiej było największą głupotą naszych czasów.

Margaret Thatcher o eurosocjalizmie

Eurosocjalizm powstał w wyniku realizacji chorych wizji lewicowych działaczy. Jego celem jest stworzenie superpaństwa konkurującego ze Stanami Zjednoczonymi, Rosją, Indiami i Izraelem. Przyjmuje, że dobrobyt można uzyskać jedynie poprzez ścisłą regulację wszystkich aspektów gospodarczych i dotacje[2].

Przypisy

  1. Oraz oczywiście Islandia, ale jej jak zwykle nie było w pierwszej trójce
  2. Tezę tę obalił Pies Elbla w słynnej paście
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.