Fejsbukowe Lajki

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Fejsbukowe Lajki - miara popularności w akapowo-korwinowym świecie. Realizuje się ona za pomocą klikania lajków na fanpage'ach pewnego znanego rabinistycznego portalu społecznościowego. Jest to najczystsza forma kultu  wypływająca z wolnorynkowego serca i szczerych, jak walka o niskie podatki, intencji.

Fejsbukowy Fejm nie jest zmanipulowany jak Razwiedkowe Sondaże, choć w drodze wolnorynkowego zakupu można go sztucznie zawyżyć, ale robią tak tylko podludzie i lewaki.

Na uwagę zasługuje fakt, ze Kuce z fanatyczna niechęcią unikają kontaktu z rabinistycznymi mediami jak GW/TVN i żeby tym mediom nie nabijać kliknięć, przeklejają koszerne artykuły na neutralne notatniki online.

Nie widza jednak problemu w przebywaniu i klikaniu na portalu społecznościowym wymyślonym przez Żyda Zuckerberga, podejrzanego o sprzedawanie/inwigilacje/zbieranie danych osobowych. Prawdopodobnie wiąże się to z zasadą Volenti non fit iniuria.

Fejsbukowe Lajki są potwierdzenie tezy znanego myśliciela, że wraz z "wraz z postępem w budowie anarchokapitalizmu, walka klasowa się zaostrza" oraz "polska prawica rozmnaża się przez podział", której obrazem jest ta stronka