Feministka

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Zoologowie]] nie są zgodni co do tego, czy feministki są w stanie coś zmienić, czy też nie (jak mówi słynne przysłowie ludowe). Według niektórych to zdjęcie jest dowodem, że feministka jest w stanie zmienić świetlówkę.
przykład do czego prowadzi wypowiadanie się przez feminazistki za wszystkie kobiety oraz propagowanie ideologii 'walki płci'. co zasiałeś to zbierasz

Feministka - rodzaj ssaków lub gadów z rodziny kobietopodobnych. Często mylone z kobietami, a w pewnych przypadkach także z samcami. Mocno hejtowane przez samą Ayn Rand.

Występowanie

Pandemia feministek występuje niestety wszędzie. Do czasu. Najlepiej z walką z tą chorobą XXI wieku radzi sobie Rosja.

Charakterystyka

Na ogół te stworzenia są pokryte gęstym futrem, co może być potwierdzeniem tezy, że feministki są zagubionym łańcuchem ewolucji pomiędzy australopitekiem, a homo erectus. Niestety odkąd opanowały sposób depilacji, coraz trudniej na pierwszy rzut oka odróżnić ją/to od kobiety. Na szczęście (lub nieszczęście) niektóre osobniki nie mają odpowiednio wykształconych zwojów mózgowych i nie potrafią obsłużyć mydła, a co dopiero maszynki do depilacji.


Szkielet feministki.jpg

Przedstawiciele gatunku

Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.