Katarzyna Zzyy

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Katarzyna Zzy
Katarzyna zzy.jpg
gatunek podludź
frakcja Komuniści
tytuł Atencyjna kurtyzana
pochodzenie ZSRR/Mongolia

Katarzyna Zzyy - lewicująca intelektualistka, kantystka, podobnie jak inny lewak znana jest z gwałcenia logiki[1]. Zwolenniczka wprowadzenia akomu jako alternatywy dla akapu.Prawdopodbnie zamordowana przez świeżo nawróconego z korwinizmu rządnego uprawnień administratora w lewackiej grupce socjalistę Patryka Kosa dnia 12.05.2015 .

Poglądy

Kasia uważa że kapitalizm jest niedobry, bo istnienie własności prywatnej sprawia że ludzie są chciwi, nieczuli na krzywdę oraz zniewalają ludzi (kapitaliści stają się niewolnikami własności, a robotnicy stają się niewolnikami kapitalisty etc). Według niej rzeczywistość jest nieobiektywna i niepoznawalna. Wolność to fikcja, a ludzie są sobie równi i powinni mieć wszystko po równo[2].

Rabini od dawna badają, jak mocny musi być towar spożywany przez Kasię, że posiada ona takie przekonania.

ScreenSHUadea.jpg

Osobowość

Katarzyna jest znana z tego, iż lubi zwracać na siebie uwagę. Robi ankiety i bieda-posty na grupie Jak będzie w akapie? oraz innych śmieszko-grupach, przez co wielu uznaje ją za atencyjną kurtyzanę. Inna teoria mówi, że Katarzyna osobowości nie posiada, bo jest trollkontem Sasaka.

Ostracyzm i powrót na "JbwA"

Chcąc zaspokoić ogromne zapotrzebowanie na atencję, Kasia zaczęła dodawać coraz bardziej śmieszkowate posty i rakotwórcze komentarze. Admino-faszyści na jednym z oficjalnych spotkań ustalili, że tak dłużej być nie może i należy delikatnie ujmując: wyrzucić Kasię z paczki Najbardziej Elitarnej i Poważanej Facebookowej Grupy w Internetach i Poza Nim . Kasia zapowiedziała krwawą zemstę[3], po czym zaczęła poszukiwać atencji na innych grupach, takich jak "Dyskusje od prawicy do lewicy" czy "Masakrujemy i ośmieszamy prawaków i konserwy". Jej przeżarty przez karaczany i cenzopapy mózg oraz tony wchłanianych substancji o nieznanych właściwościach sprawiły, że na światło dzienne wyszło (anty)dzieło określane jako Cenzomises. Akapowiczom najwyraźniej spodobał się nowy towar, tak więc rynek zweryfikował przychylnie, a rabini jednogłośnie stwierdzili, że "Tak/Nie". Kasia powróciła na łono JbwA i teraz znów może zając się tym, w czym jest najlepsza.[4] Aaaaand shes gone...

Jako że jej adminowanie MiOPiK skutecznie przeszkadzało jej zabójcy w realizacji planu zawładnięcia internetem.Zzyy usuwała Patrykowi cenzopapę tłumacząc się posiadaniem RiGCZu, co doprowadzało młodego socjalistę do szewskiej pasji.Jako że nasz zawadiaka posiadał własną cenzogrupkę, rozumiejąc że dopóki Kasia jest na MiOPiKu władzy nie zdobędzie.Gdy udało mu się rozbudować swą grupę do ponad 330 członków(dużą częśc stanowili podludzie z MiOPiK również lubujący się w cenzo), rozpoczął potajemny i mroczny plan pozbycia się Katarzyny.Co się działo dalej, to wie tylko on sam.Katarzyna od tamtego dnia przestała się ostatecznie udzielać czy to na JBWA, czy to na MiOPIK. Patryk Kos po kilku miesiącach lewakowania i zaginania logiki uzyskał upragniony tytuł administratora Masakrujemy i Ośmieszamy Prawaków i Konserwy, i od tamtego pamiętnego dnia rządzi wraz z resztą lewackich adminów.

Zobacz też

Przypisy

  1. W końcu zawsze się trochę gwałci...
  2. Masz 180cm wzrostu podczas gdy reszta ma 150cmm? Upie***olimy ci nogi bo równość. To samo dotyczy innych narządów oraz przedmiotów.
  3. Ale jak to powiadają "Psy szczekają, a karawana jedzie dalej"
  4. Czyli standardowo: Poszukiwanie atencji, zadawanie pytań z dupy, gwałcenie logiki itp.