Kr2y510

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

kr2y510 (odmiana D. kr2y514, C. kr2y510w1 itd.) - jeden z bardziej popularnych użytkowników lib.netu. Libertarianin, propertarianin, anarchokapitalista.

Cytaty

  • "Generalnie socjalizm to jest syf wymyślony przez odpady gatunku Homo Sapiens - barachło, które powinno mieć ryje odrąbane od łbów, które powinny być odrąbane od ciał, które je nosiły i z których potomstwo powinno być wybite do ostatniego pokolenia jako najgorsza zaraza. W syfie tym nie ma kasyn, burdeli, palarni opium, słowem, jest nudno i chujowo."
  • "Przeciwników własności powinno się bezwzględnie zajebać. Powinno się usunąć ich geny z puli genów jak chorą tkankę nowotworową. Przeciwnik własności nie jest i nie będzie libertarianinem a jest komunistycznym cwelem."
  • "Jak ktoś przyjdzie do Ciebie do TWOJEGO domu i każe Ci się wynosić, bo to bo tamto bo społeczeństwo, a możesz go bezkarnie rozwalić to co robisz? Wyciągasz, mierzysz, naciskasz i jednego śmiecia mniej. Odruch. Jak tak słodko pierdoli to strzał w brzuch, niech zdycha powoli. A poza tym, to capi od niego gównem ubeckim na kilometr. Nawet nie przeczytałem całego jego tekstu a wiem, że sprzątnąłbym śmiecia z przyjemnością. Gdyby nie państwo i pały, to gdyby na śląskiej wsi takie farmazony pierdolił, to skończyłby w gnojówce dobijany widłami. Bo takie coś to może łagodnego, spokojnego, opanowanego i prawego człeka w devotio wprowadzić."
  • "Jak odcinasz komuś dojście to inicjujesz agresję. Więc wypowiedziałeś wojnę. Będziesz musiał walczyć i liczyć się ze śmiercią. Proponuję, abyś teraz wykonał prosty eksperyment. Jedź na zadupie w Polsce, gdzie nie ma psiarni i spróbuj zająć niczyją drogę, blokując gospodarzom możliwość przejazdu. Gwarantuję ci, że nim się obejrzysz, skończysz w gnojówce dobijany widłami."
  • "Dawniej w miastach były różne kwartały w których panowały często różne reguły. Była dzielnica żydowska czy dzielnica muzułmańska. W niektórych miastach są dzielnice czerwonych latarni. W San Francisco homoseksualiści wykupili kilka kwartałów i praktycznie mają swoją dzielnicę. Nie ma problemu, by w większych miastach wykupili sobie kilka kwartałów albo dzielnicę i robili tam sobie cotygodniowe parady. Nawet połączone z orgietką w fontannie na centralnym placu pedalskiej dzielnicy. W wielu miastach w Hiszpanii wypuszcza się byki na miasto, pędzi się je krętymi uliczkami i mimo ofiar śmiertelnych ludzie bronią tradycji. Ja nie widzę różnicy pomiędzy pędzeniem ulicami bydła a pędzeniem ulicami homoseksualistów. Tym bardziej, że oni się pędzą sami i dobrowolnie. Choć wolę patrzeć na byczki tratujące pechowców."[1]

Linki zewnętrzne

Przypisy

Szablon:Navbox