Magdalena Ogórek

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ogórek.gif

Magdalena Ogórek - kandydatka jednego z ugrupowań Bandy Czworga w wyborach na Prezydenta w 2015 r., która uprawia syreni śpiew nad żeglującymi Kucami pośród morza Socjalizmu w poszukiwaniu Świętego Grala Anarchokapitalizmu.

Na delegacji w Japonii

Opis sytuacji pani Ogórkowej

Niebezpieczna, bo piękna i zniewalająca, choć anorektyczna i bez kontenerów na mleko, próbuje oszołomić i zabełtać w głowach, rytmicznie wiosłującym Kucom. Na szczęście, Kapitanem tego statku jest Znany Wolnorynkowy Cyborg, do którego ucha dostęp ma tylko Pszemek Wipler. Jest wiec on odporny na rojenia o anarchokapitalistycznym wolnym rynku czy szwajcarskiej Gwardii Narodowej, jakie wyśpiewuje wiosłującym Kucom syrenka Ogórek (odziana w czerwony garniturek) i tym samym pewnie i bezpiecznie omija nęcącą pułapkę zastawioną przez Bandę Czworga.

Ciekawostki

Magda Ogórek jest robotem!
  • Według Piotra Szumlewicza Magdalena Ogórek jest jedynie hologramem i programem komputerowym. Wskazywałoby to, że jest nowocześniejszą wersją 02JAS2-G01D|33RG[1] Teorię tę zdają się potwierdzać spoty Magdaleny Ogórek, na których przemawia ona zimnym, pozbawionym emocji, spokojnym głosem. Ale może po prostu czyta z promptera?
  • Przemek Wipler uważa z kolei, że Magda nadałaby się na członkinię KORWiNu. Można to uznać za kolejny dowód na powiązania z Instytutem Socjocybernetyki.
  • Po porażce Ogórkowej w wyborach prezydenckich Leszek Miller, który wystawił ją sądząc, że zwycięstwo ma w kieszeni, bo wszyscy lubią Ogórkową, stracił swoje stanowisko w SLD
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.

Szablon:Navbox

Przypisy

<references>

  1. Według tej teorii Magdalena byłaby czymś w rodzaju Modelu T-X