Martin Lechowicz

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Martin Lechowicz - śmieszek, samozwańczy "bard wolności", prorok fajnizmu. Nie zostanie jednak za to skazany w dzień sznura, gdy jest również libertarianinem. Z zawodu programista.

Twórczość

Jego piosenki służyły skillowaniu w fejmie (jako prorok fajnizmu musiał być fajny), pokazywaniu głupoty podludzi oraz ośmieszaniu Kościoła Katolickiego. Na początku pisał piosenki na YouTube, ale niestety przez niedojebanie mózgowe hejterów zaprzestał działalności i zaczął szerzyć fajnizm w nieco innej krainie internetów - na vimeo. Działa on dla chlubnej idei akapu oraz działalności własnej.

Kontrowersje

Martin jest antyklerykałem, co nie podoba się np KoLibrom. Jednymi z jego bardzo dziwnych uniesień były np. te święta (2014), w trakcie ktorych z góry na dół zaczął ochrzaniać ludzi składających mu życzenia. Wiele jest przykładów jego mocno kontrowersyjnych w sprawach wiary wypowiedzi, które czynią tą postać zawiłą i niebezpośrednią, wręcz liberalnym - liberałem. Do tego jako śmieszka, nie dotyczy go III aksjomat.

Wkład w edukacje informatyczną

Martin napisal Piosenke Programisty, która stała się hymnem młodzieży ze Stowarzyszenia Talent.

Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.