Murzyn

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Murzin.jpg

Murzyn (ang. negro, pot. nigger) - człowiek rasy negroidalnej.

Pochodzenie

Murzyni pierwotnie pochodzą z Afryki, gdzie opanowali sztukę budowania zaawansowanych i ekologicznych dzieł architektury nowoczesnej oraz wymyślili podstawy komunizmu (Knaga kraść krowę - dobrze! Knagie ukraść - rozstrzelać!), co jest dowodem na to, że komuniści są intelektualnie równie zacofani, jak zaprezentowana cywilizacja.

Fred tłumaczy skąd się wzięli murzyni w Ameryce

W późniejszych wiekach, gdy w Ameryce wzrósł popyt na Murzynów jako towar, rozmaici łowcy niewolników zawłaszczali sobie żywe ciało, które nie było zbyt bystre by uciec (wtedy nie znali I aksjomatu), albo w ramach handlu za paczkę fajek potrafili kupić sporej wielkości plemię! W taki sposób murzyni Murzyni skolonizowali Amerykę.

Charakterystyka i właściwości

Stopniowanie poziomu murzyńskości murzyna.

Murzyni są na ogół czarni. Zdarzają się przypadki ciemnej czerni, ciemnego brązu oraz mrocznego brązu. Są jednak wyjątki, kiedy murzyn Murzyn płci męskiej bądź żeńskiej podczas procesu napełniania poglądami krzyżuje się z człowiekiem innej rasy, ale to jest już inna historia. Mają czarne, gęste i kręcone włosy.

Murzyni mają skłonności do kleptomanii oraz destrukcji otoczenia. Większość też cierpi na ciężką chorobę, zwaną pracofobią[1] ponieważ jak na rasistów przystało, są przekonani że od roboty są biali a nie ich szlachetna rasa aryjska.

Nie można nie wspomnieć też o murzyńskiej skłonności do wyzywania wszystkich nie-czarnych od rasistów.

Ciekawostki

Podsumowanie

Murzyni jak inni ludzie mają RiGCz oraz nie są podludźmi, pod warunkiem, że szanują aksjomaty, mają właściwy stosunek do własności prywatnej oraz wyzbyli się lewackich poglądów.

Zobacz też

Przypisy

Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.