Ozjaszowe zaklęcia

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ozjaszowe zaklęcia - Zaklęcia stosowane regularnie przez Ozjasza (opcjonalnie też przez współpracowinków, kuców i osoby postronne) w celu ulepszenia masakracji wszechobecnego zła i plugastwa.

Ozjasz miotający HITLERA w burdelu

Zaklęcia ozjaszowe

Zaklęcia wstępne

powiedzmy sobie jasno - zaklęcie rozpoczynające illuminację lub masakrację

chcę powiedzieć jasno - to samo co powyżej

prszę-pana - uniwersalna apostrofa skierowana do wszelkich ras i płci. toruje drogę do potężniejszych zaklęć

ale - zaklęcie odpowiednio wypowiedziane umożliwia przerwanie słowotoku lewaka

Zaklęcia właściwe (nie nadużywać!)

1) Czerwonym śmierć - treść zaklęcia mówi wszystko. Nie wiadomo kiedy to się stanie. Jedno jest pewne, zaklęcie zadziała. Chyba, że mag zapomni o odpowiednich ruchach palcem wskazującym. Ułatwienie dla młodych kuców: ruch ręką przypomina ruch różdżki przy zaklęciu wingardium leviosa.

Zaklęcie nie ma szczególnych efektów ubocznych. Nie zaleca się jednak stosowania go w miejscach publicznych.2) Zabić kurwa tych ludzi - zaklęcie bardziej uniwersalne. Działa bowiem nie tylko na czerwonych, ale także na zielonych, różowych i wielokolorowych. Przed użyciem upewnij się, że w pobliżu nie znajduje się nikt, kogo cierpienie mogłoby w tobie wywołać smutek.

Skutkiem ubocznym zaklęcia może być utrata gigantycznej ilości many. (krul znalazł na to sposób, regeneruje się dzięki odpowiednio doprawionej herbacie)3) HITLER - najskuteczniejsze zaklęcie ostatecznej masakracji. Wypowiadane w ostateczności i skrajnej desperacji. Ostatnia deska ratunku przeciwko głupocie i niezrozumieniu. Działanie: fale dźwiękowe wchodzą do głowy lewaków wywołując osłupienie, którego efektem jest destabilizacja systemów odpowiadających za wiarę lewaków w to, że potrafią samodzielnie przetwarzać informacje. Nic potem nie wygląda już tak samo.

Efekt uboczny: drastyczne zmniejszenie popracia dla partii krulewskiej


4) Zaklęcie, którego poziom trudności jest na tyle wysoki, że opisane zostało w oddzielnym artykule.


5) I isie wydzieniema paniezwyde i mnieptowryw ftoradary - najnowsze osiągnięcie żydowskiej cybernetyki. Działanie nieznane. Skutki uboczne nieznane. Wykonanie: nierealne dla zwykłego śmiertelnika.

6) Ma Pan Dowód? - formuła stosowana gdy ktoś nie ma dowodu. Jedno z niewielu ozjaszowych zaklęć, w których ktoś jest lepszy od Ozjasza. Mianowicie wyspecjalizowała się w nim grupa stołecznych kanarów.


Zaklęcia innych podmiotów

Szczęść Boże - zaklęcie wynalezione wieki temu przez jakiegoś samozwańczego eremitę. Zostało znacząco dopracowane przez pana Grzegorza Brauna, który też regularnie korzysta z jego mocy. Najlepiej stosować na komunistach antropocentrykach. Masakracja gwarantowana. Z Bogiem.
Wyrżnąć ich profilaktycznie - zaklęcie ofensywne. Skuteczność podwojona na "tych czerwonych skurwysynach". UWAGA: między ich i profilaktycznie niezbędna jest pauza kumulująca. Zalecany jest także akcent nad r w wyrżnąć.

Ach ty skurwusynu - uniwersalna apostrofa o niskim poziomie trudności. Wystarczy umieć "rr". Zaklęcie Wyjątkowo bezpośrednie, wręcz intymne. Skierowane na jeden podmiot/przedmiot. Może służyć jako zaklęcie wstępne.

UWAGA: zaklęcie samo z siebie nieprzynoszące wymiernych zysków. Niezbędne jest połączenie go z masakracją.
Anathema esto, Bądź przeklęty - klasyczne zaklęcie profesora Wolniewicza, znane powszechnie jako "Klątwa Wolniewicza". Bardzo skuteczne, bo ma wsparcie z góry. Jest bardzo dokładne (ma niewielki promień rażenia, wiązka klątwy jest skondensowana w palcu wskazującym). Można powiedzieć, że to zaklęcie stworzone dla snajperów. Stosowane od starożytności, co dowodzi, że z zaklęciami jest jak z winem.
Niech zstąpi Duch Twój - zaklęcie stosowane do obalania komunizmu. Do wykonania niezbędne są: duży plac, dużo ludzi, dobry system nagłaśniający, papież.