Przemek Wipler

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Globe.png To hasło dotyczy aktualnych wydarzeń. Razwiedka działa, buldogi gryzą się pod dywanem i wydarzenia ciągle się zmieniają. Możliwe, że w chwili, gdy to czytasz, jest już zupełnie inaczej.
Przemek Wipler
Comment YbP2LO4olYcUQoc1GrJFjNkrRZP7Ctlw.jpg
Przemek masakruje lewaków w sejmie
gatunek człowiek/reptyl?
frakcja Partia KORWiN

Nieprzyjaciele Niewoli Reptilianie

tytuł wojownik i prawa ręka krula
pochodzenie Warszawa/Śląsk (ur.)

Przemek Wipler - były poseł Internetów na Sejm III RP. Tajny agent Jego Krulewskiej Mości. W Parlamencie reprezentował Kongres Nowej Prawicy KORWiNa i Nieprzyjaciół Niewoli. Obecny delfin na dworze Krula.[1][2][3]

Założyciel Ruchu Reptiliańskiego. Do sejmu dostał się z listy PiS. W 2013 roku współtworzył wraz z Jajosławem Gadziną partię Polska Płazem. Na początku 2014 roku, czując Zew Żelaza, postanowił przyłączyć do Nowej Prawicy. Jedyny poseł, który przez całą kadencję ani razu nie chapał państwowej knagi. Przemek wie, że Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie[4], lubi czasem poczytać gównoburze na Nieprzyjaciołach Niewoli.

Dawniej związany z KoLibrem i UPR-em. Lubi walnąć Prosto z Mostu.

Sztuka masakrowania

Wipler i Kelthuz
Przemysław Wipler o Dniu Sznura

Przemek zdobył I dan w masakrowaniu klasycznym. Naukę tej sztuki otrzymał od samego Krula. Wojowniczo nastawiony, zawsze wysyłany na pierwszy front w debatach, gdzie bez litości i z szerokim uśmiechem anihiluje swoich przeciwników. Chętnie też zapowiada krwawy odwet na adwersarzach swoich sprzymierzeńców, którzy polegli w dyskusji. Podczas pobytu w Kielcach otrzymał również wskazówki odnośnie orania od samego Kelthuza.

Wydarzenia na Mazowieckiej

Wersja zdarzeń wg policji

Do historii przeszły wydarzenia, które miały miejsce 30 października 2013 roku pod klubem Enklawa na ul. Mazowieckiej w Warszawie. Jak twierdzą świadkowie, poseł dotkliwie pobił cały oddział policji, używając jedynie gestykulacji.

Taśmy które zostały udostępnione w listopadzie 2014 jednoznacznie pokazują, że Przemek jednak nie jest cyborgiem/mutantem, wcale nie pokonał zastępów policji oraz nie wymiotował substancją, która miała go zamienić w Człowieka-wiplera, tylko zwyczajnie po ludzku policjanci napierdalali go pałkami i potraktowali gazem pieprzowym.

Nie zmieniło to jednak stanowiska "niezależnej" prokuratury, która mimo oczywistych faktów nadal uważa, że akt oskarżenia bezbłędnie opisuje zaistniałe wydarzenia[5] Podobnego zdania są polskojęzyczne, obiektywne media.

Do zdania świadków TVN przychylił się także knagowy sąd, skazując prawomocnie na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Koronacja na wicekrula

Po wydarzeniach zjazdu KaNaPy 11 października 2014 roku Przemek zdeklasował dotychczasowych wiceprezesów partii i stał się prawą ręką Krula. Władzę uzyskał również Krulik.

Nie cieszył się jednak władzą zbyt długo, w wyniku działań Razwiedki i Jacka Wilka szybko ją stracił. Zdążył jednak ogłosić się kandydatem na prezydenta Warszawy. 17 grudnia 2014 sąd przyznał Wiplerowi rację i przywrócił na stanowisko wicekrula KaNaPy.

Kontrowersje

Po porażce w Wyborach Prezydenckich Przemek popadł w niełaskę u Krula. Do głosu zaczęli dochodzić działacze, którzy od dawna mieli zastrzeżenia do pracy Delfina. Pojawiły się również doniesienia o planach przeniesienia się Przemka do kolejnej formacji politycznej.

Wybory parlamentarne 2015

Porozumienie zawadiaków

W wyborach parlamentarnych 2015 Przemek startował z okręgu śląskiego jako lider listy partii KORWiN. Spotkał się również z Marianem Kowalskim, ale nie wynikła z tego żadna inba. Ostatecznie partia nie pokonała progu i Przemek szuka teraz pracy.

Pasta o kebabie Przemka

na początku niby wszystko ładnie: lokal w świetnym miejscu, ładny szyld, proste i przejrzyste menu. podchodzę złożyć zamówienie i zaczęło się:

ja: poproszę falafela w cienkim z mieszanym sosem.

pszemeg: falafela? a co ty hehe, [==] jesteś?

j: nie po prostu nie mam dziś ochoty na mięso.

p: zamawiajo jakieś falafele a potem się dziwio, że ścierwo na kiju podjeżdża skarpetom, a ja się pytam, jak ma nie podjeżdżać jak kręci się od tygodnia bo nie schodzi, bo przyjdzie taki OP jeden z drugim i falafele zamawiajo, jakby normalnego kebaba nie można było wciągnąć.

j: ale że co że nie ma falafeli?

p: zamknij rzułtom morde, zara podam.

pszemeg zniknął za koralikową kotarką mrucząc coś pod nosem. ja grzecznie usiadłem przy stoliku. przeszło mi przez myśl żeby wyjść, ale byłem bardzo głodny. stolik był upaćkany kaczupem. po bliższym przyjrzeniu się uświadomiłem sobie że czerwona plama układa się w napis, który ktoś zrobił z keczupu: "czekaliśmy 25 minut, nara". rozejrzałem się dookoła: brud był w każdym kącie. w starej furczącej lodówce była tylko fanta, ta sama którą produkowano w III Rzeszy za Adolfa Hitlera. w lokalu unosił się zapach odświeżacza do kibla, morski. za ladą obok hipsterskiej tablicy z wypisanym menu kręciły się majestatycznie dwa kebsy. między nimi wisiał mocno zużyty lep na muchy. jedna z przylepionych do niej ofiar bzyczała jeszcze niemrawo. po kilku minutach usłyszałem charakterystyczny dźwięk mikrofalówki. pomyślałem że trochę słabo korzystać z mikrofali w lokalu aspirującego do miana "nowej jakości w gastronomii" ale z drugiej strony ucieszyłem się że nie będę czekał bóg wie ile. pszemeg podając mi kebsa oblizał jeszcze ściekający mu po paluchach sos. spojrzałem w jego niezmąconą myślą twarz nie wiedząc co powiedzieć.

p: no bierzesz pan? bo jak nie to won. 15 zł się należy.

j: dlaczego 15? na tablicy jest napisane że 10.

p: to cena dla osób które przychodzą w odzieży Red is Bad, dla ciebie szczawiu 15. zapłaciłem bez słowa. wziąłem pierwszy kęs. falafel z wierzchu był ciepły, w środku jeszcze zamrożony.

p: co? nie smakuje? wszystko przez te przepisy sanepidu młody, pamiętaj, tylko wolny ryneg!

zapamiętałem. już tam nie wrócę. nie polecam.

Przypisy

  1. Aktualnie jednak nie, jak orzekł sąd KaNaPy.
  2. Aktualnie jednak tak, jak orzekł sąd RP
  3. Aktualnie jednak tak, bo Krul przeniósł się ze swoim dworem do nowej partii
  4. https://www.dailymotion.com/video/x26glb2_przemyslaw-wipler-o-wysokich-zarobkach-urzedników_news
  5. http://www.fakt.pl/polityka/pobicia-wiplera-akt-oskarzenia-przeciw-wiplerowi-prokurator-i-wipler,artykuly,501675.html
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.