Razwiedka

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Po czym poznać agenta?A-ciemne okulary B-kapelusz C-podejrzany strój

Razwiedka - inaczej tajne służby. Jak sama nazwa wskazuje, są tajne i działają w ukryciu. Im mniej o nich wiesz, tym bardziej prawdopodobne jest, że istnieją i działają. Służby pracują teoretycznie dla państwa, ale w zasadzie to nim kierują, pociągając za sznurki. Wielkim znawcą Razwiedki jest Stanisław Michalkiewicz.

Działalność razwiedki w Polsce

Razwiedka.jpg

W Polsce razwiedka opiera się głównie na strukturach służb dawnego PRL. Agenci zajmują kluczowe stanowiska w polityce, mediach i biznesie, utrzymując za wszelką cenę ancien régime. Najsłynniejszym dziełem polskiej razwiedki był Spisek w Magdalence. Na terenie kraju działają również agenci wpływu innych państw: Niemiec, Rosji, Izraela, a nawet agenci wpływu z przyszłości. Swojego rodzaju działalnością razwiedkową jest również tworzenie przez kuców trollkont, w celu zmasowanego ataku na lewackie fora.

Działalność razwiedki na Świecie

Na świecie razwiedka gra o większe stawki. Słynna jest teoria o chęci przejęcia władzy nad światem przez tajną organizację NWO i Reptilian. Samoloty, w celu przejęcia kontroli nad ludzkimi umysłami, rozsiewają tzw. chemtrailsy.

Słynni agenci razwiedki

Poniższa lista zawiera spis byłych lub obecnych, żywych lub martwych agentów działających w Polsce lub na świecie: