Sauron

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Sauron (znany również jako Paweł Włodzimierz Awdaniec-Słomka lub Jan Galtowski albo Andrzej Kowalewski) - najwybitniejszy libertariański historyk, uznany paścista oraz członek elity wśród oraczy lewaków.

Paweł Włodzimierz Awdaniec-Słomka
200px
gatunek kuc, admin
frakcja Nieprzyjaciele Niewoli
tytuł Sauron
pochodzenie Kraków


Cechy charakterystyczne

Sauron jest prawdopodobnie najmniej faszystowskim adminem NN, kibicem Cracovii oraz najznamienitszym historykiem wśród libertarian (wielu uważa, iż zna on całą historię na pamięć). Znany jest z częstego orania lewaków, wielu past oraz swojej pisowni. Orki Saurona są powszechnie znane, ponieważ oracz często lubi pochwalić się swoją masakracją przed innymi libami z NN (i prosi o lajki). Tak jak inny libertariański bojownik najchętniej pierdolnąłby bombę na Mekkę. Ból dupy Saurona można łatwo wywołać, obrażając średniowiecze, aczkolwiek jest to działanie wielce ryzykowne i skutkuje mocnym zaoraniem banem.

Twórczość

Jednym z jego najwspanialszych dzieł jest Pierwszy list Saurona do Kuców:

Ej kuce jak to Korwin pare dni rpzed wyborami wali bon motem i może zapieprzyć wysiłek wielu ludzi? ej serio na prawde? zbawca Rzeczypospoliteji Europy po raz kolejny z rzędu dba o rozgłos wokół siebie aby kuce kupowały książki i kleiły plakaty a on znowu nigdzie nie wejdzie z wąłsnej głupoty? No nie możliwe, ale fakt to przeciez nie wina Korwina, to my dłudzy stażem aktywisci wolnosciowi jestesmy szmaciarzami i defetystami i dostajemy złoto za oczernianie pana Janusha.... Jak teraz dalej bedziecie pierdolic ze Korwin nie robi tego specjalnie to żyjecie w tak alternatywnej rzeczywistosci że możecie zacząć wąchać klej.

Inni o Sauronie

Sauron jest również bohaterem pasty, która o nim powstała:

Kedys soptkaeł Pałwa Awfaince-Słokm na jakei jś korfencji meideswis tów. Podohzde do neig, impo; wie czesc Sraon ty surwyksu nu. Aon tlko cezscd i, odwarcza głowe. spRxedaem mublavche w poltyicie i, mowei slu hcaj mnoe bo vci pokrdelse blendy na, fesjie. Woldmiezirz cs tupnali cos, mruknla,m lea mowi dorba slucham ,ceibi ceirpwile c,o maz mido powedeonia. -Czem, spoczełstowo rogniczne kurwo jets? Saruon powiesdziak do mnie - ty kuwwra gemrano fobei i jebnol mi meiczem w czolo. Potem wytrual sei na sjem elektroski do HRE.''

Zobacz też