Socjalizm

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Socjaliści to śmieszki wszawe, łase na cudze bogactwo, zbyt leniwy, aby strawę na swój stół postawić własną.[1]
Socjaliści słyną z używania słów, których nie rozumieją.

Socjalizm - kretyński, lewacki system kolektywistyczny, będący realizacją poglądów Karola Marksa. Socjaliści, by zrealizować swoje absurdalne tezy, posuwają się do gwałtu na prawach ekonomii, logice oraz Rozumie i Godności Człowieka. W konsekwencji socjalizm zawsze sprzeciwia się kapitalizmowi, prawu własności i wolności.

Owocem ideologii socjalistycznej były dwa krwawe totalitaryzmy: komunistyczny i narodowo-socjalistyczny. Za każdym razem, gdy ktoś postanowi wprowadzić w życie ten system, kończy się to głodem i nędzą dla wszystkich[2], albo przynajmniej masowymi mordami.

Definicja wg kr2y514

Bardzo trafną definicję socjalizmu stworzył znany z lib.netu libertarianin kr2y510:

"Generalnie socjalizm to jest syf wymyślony przez odpady gatunku Homo Sapiens - barachło, które powinno mieć ryje odrąbane od łbów, które powinny być odrąbane od ciał, które je nosiły i z których potomstwo powinno być wybite do ostatniego pokolenia jako najgorsza zaraza. W syfie tym nie ma kasyn, burdeli, palarni opium, słowem, jest nudno i chujowo."[3]

Wybitni socjaliści

O ile oczywiście kogoś, kto nazywa się socjalistą można nazwać "wybitnym", do ich grona zalicza się:

Ciekawostka

W wolnościowych rodzinach wyraz socjalizm służy często do utrzymywania dyscypliny. Na przykład: jak nie wpierdzielisz tego szpinaku to przyjdzie tu socjalizm i wpierdoli ciebie. Lub: Jak nie pójdziesz spać po dobranocce to socjalistyczna knaga wskoczy ci do łóżka. Jednocześnie jest to rodzaj pozytywnej indoktrynacji młodego pokolenia.

Socialism.gif

Przypisy

  1. Tak śpiewa Mistrz w swoim wielkim dziele
  2. Jak dowodzi Ludwig von Mises
  3. Więcej cytatów tutaj
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.