TV ASME

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

TV ASME - wenezuelska stacja telewizyjna, nadająca również w polskich Internetach. Charakteryzuje się bieda-jakością i ściganiem infoanarchistów wykorzystujących materiały z ich kanału.

Geneza powstania

Pod koniec swoich nieudolnych rządów Hugo Chavez wyczuł zbliżający się koniec i zaczął szukać drogi ucieczki z kraju. Szukając bezpiecznego miejsca, o którym nikt nie słyszał, wybrał siedzibę KaNaPy na Wilczej, w Warszawie. Potajemnie zaczął uczyć się języka polskiego od brata Magdy Gessler. Zaczął też przenosić swoją telewizję z Wenezueli do Polski. Gdy nadszedł odpowiedni moment - upozorował swoją śmierć na raka, by uciec do zamorskiego kraju.

Cel telewizji

ASME istnieje po to, by ciągnąć hajs od kuców, którzy chcą obejrzeć Korwina Krula, dlatego dąży do monopolizacji przekazu i usuwania wszelkich materiałów, które wykorzystują chociażby najmniejszy fragment filmów Chaveza. Trochę się to nie udało, bo w wyniku przewrotu styczniowego Korwin opuścił dawną partię, podczas gdy ASME zostało przy betonowej frakcji. Przez pewien czas stacja nadawała głównie kawałki o dziegciu i obrażanie Krula. Gdy to okazało się zbyt mało nęcące, celem było zwabienie woJOWników i nagrywanie posłów z tej opcji.

Gwiazdy TV ASME

Najbardziej znanymi osobistościami związanymi z TV ASME są: