Typowy Tanajno

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Paweł Luter Tanajno

Typowy Tanajno (znany też jako Tołajno lub Paweł Tanajno) - postać fikcyjna niestety istnieje naprawdę, lider Demokracji Bezpośredniej. Totalitarysta, śmieszek, biedatroll, spamer. Kandydat na urząd Prezydenta Polski w 2015 i 2020 roku. Namiętnie spamuje na grupie Jak będzie w akapie? i Atomowa Alternatywa, aby przekonać kuców, że do akapu można dojść tylko drogą demokratyczną. Aktualnie jeden z wodzów założycieli nieistniejącej partii RiGCz. Podczas pandemii stanął na czele Strajku Przedsiębiorców jednocząc szurów, płaskoziemców, foliarzy i antyszczepionkowców.

Cytaty

Tanajno wykonuje wyrok

Co prawda cała Japonia już skapitulowała kilka tygodni przed zakończeniem wojny, jednak cesarz dalej nie chciał wprowadzić demokracji bezpośredniej, toteż nie pozostało mi nic innego i jestem dumny ze swojej decyzji.

Paweł Tanajno w dniu po zrzuceniu bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki

Jak masz miekiego to znikczasx ch w huju

Prezydent Tanajno, kwiecień 2015

Jak ci sie nie podoba moja pisownia to możesz mi postawić pałę

Prezydent Tanajno o anarchoortografizmie

Chodzi o zasady , kurwa

Prezydent Tanajno w skrócie o swoim programie

Dla RiGCzu mam być jak lufa dla pocisku, jak penis dla wytrysku - pomogę wystrzelić, a potem wszyscy jak plemniki rozbiegną się po świecie by zapładniać ideą wolnościową całą Polską w przedziale 16-45

Paweł Jan Tanajno o swoim związku z pewną partią

Pochodzenie

Typowy Tanajno jest tak typowy, że trzeba go wskazywać strzałką

Jego pochodzenie jest niejasne. Istnieje teoria dotycząca jego życiorysu:

Pavel Tanaino (rus. Павел Танаино) alias "Paweł Tanajno" - ur. 1920 roku (dokładna data nieznana) na terenie ZSRR, rodzice pochodzenia polskiego. W wieku 18 lat został oficerem NKWD z polecenia Stalina, który opisał P. T. słowami "Doskonały sojusznik demokracji ludowej. Wie, kiedy należy uderzyć wrogów". Bezpośrednio odpowiedzialny za mord katyński. Po wojnie został przeniesiony do PRL, aby utrzymać panowanie nad referendami. Jego największym sukcesem było referendum z 1946 nazwane "Referendum 3xTAK". W 1991 Wojciech Jaruzelski przeniósł go do podziemia demoludowego, dając mu papiery na imię "Paweł Tanajno" z fikcyjną datą urodzenia.

Źródła

Andrzej Duda dowiaduje się o Tanajno
Tanajno wykorzystujący religię jako oręż autopromocji
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.

Szablon:Navbox