Barack Hussein Obama

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Barrack Hussein Obama
200px
Typowa mina Barrego
gatunek człowiek/Murzyn
frakcja Partia Demokratyczna
tytuł prezydent USA
pochodzenie Kenia

Barack Hussein Obama (korw. JE Benedykt Hussein Obama) - pierwszy[1] czarny prezydent USA. Gdyby nie demokracja, byłby nadzorcą na plantacji, bo to utalentowany człowiek[2]. Jak wynika z wnikliwych badań, jest łże-liberałem. Albo lewakiem.

Miejsce urodzenia

Oficjalnie Barry urodził się na Hawajach, ale każdy, kto ma poukładane w głowie wie, że tak na prawdę pochodzi on z Kenii, tak jak jego przodkowie. Stwarza to niezwykły precedens, bo teoretycznie prezydentem Stanów nie może być ktoś urodzony w innym kraju. Wyjściem z sytuacji mogłaby być aneksja Kenii, ale to raczej styl innego światowego przywódcy. Obama woli po prostu bezczelnie kłamać, że wcale nie jest Kenijczykiem.

Objęcie władzy

Obama objął władzę, wykorzystując naiwność motłochu i obiecując im gruszki na wierzbie. Wcześniej wygrał wybory wewnętrzne w Partii Demokratycznej, dzięki temu, że ludzie woleli wybrać już Murzyna, niż zimną sukę. Na podobnej zasadzie wygrał wybory prezydenckie.

Ciekawostki

  • Obama wcale nie jest czarny, a właściwie to tylko w połowie, bo jest Mulatem. Mulaci uważają się za nadludzi w stosunku do Murzynów
  • Komitet Noblowski przyznał Barremu Pokojową Nagrodę Nobla za dobre chęci. Po otrzymaniu nagrody dobre chęci mu przeszły i wywołał wojnę

Przypisy

  1. I prawdopodobnie ostatni.
  2. W opinii Ozjasza Goldberga.Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.

Szablon:Navbox