Donald Tusk

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Donald Tusk
Tusk.jpg
Donek śmieje się z was wszystkich, frajerzy
gatunek człowiek
frakcja Platforma Obywatelska
tytuł Cesarz Europy
pochodzenie Dziadek z Wehrmachtu

Donald Tusk - domniemany twórca ideii akapu, znany też jako Kaczor Kieł, Ten Który Wie Jak Żyć i Cesarz Europy. Przez 7 lat pełnił urząd premiera Polski. Dzięki Tuskowi mamy ciepłą wodę w kranie. Zamieszkuje Zieloną Wyspę.

Wczesny Tusk, czyli twórca akapu

Największe dzieło Tuska

Nie podlega wątpliwości że Donald Tusk jest jednym z najwybitniejszych, jeśli nie najwybitniejszym teoretykiem anarchokapitalizmu.  Na Teorii  Tuska opierali się tacy wybitni libertarianie jak Ludwig von Mises, Augusto Pinochet, Hassan Sheikh Mohamud[wut?], Kletus, czy Fulgencio Batista.

Swoją skrajną antyetatystyczną wykładnię zawarł w dziele pod tytułem "Idee Gdańskiego Liberalizmu". Inspiracją do napisania książki był dziadek Tuska z Wehrmachtu.

Od toerii do praktyki.

Tuskowa Teoria akapu przyniosła nadzieję uciśnionemu komunizmem społeczeństwu i rozpętała falę protestów na całym świecie, które ostatecznie doprowadziły do upadku socjalizmu.

To właśnie libertariańskie pomysły Tuska przekonały Ozjasza Goldberga do podjęcia działalności politycznej.[1]

Kariera polityczna i odejście od źródeł.

Tusk udaje wielkiego patriotę, ale tak na prawdę jest zdrajcą Polski. W latach 90. kusił wyborców obniżką podatków i kursem na akap. Gdy jednak przejął władzę, okazał się łże-liberałem i podwyższył podatki do poziomu czterokrotnie wyższego niż za czasów śp. Adolfa Hitlera.

Jednoznacznie zaczęło się puszczenie oka do socjaldemokratów, co pozwoliło zdobyć przychylność zachodnich mediów. Z drugiej strony, jak na zachodnie standardy Tusk jest i tak wzorem bezkompromisowego konserwatywnego wolnorynkowca.

Ucieczka z kraju

Donald ucieka z Zielonej Wyspy do Brukseli

Wyczuwając zbliżającą się jesień, Donald zaczął rozpaczliwie szukać drogi ucieczki. W operacji wsparli go przyjaciele z najwyższych środowisk Eurokołchozu, którzy nominowali go na przywódcę tegoż. Pozwoliło to uciec Tuskowi z kraju.

Ciekawostki

  • Tusk, uciekając z Polski, zostawił na pożarcie Ewę Kopacz. Nie jest ona ani inteligentna, ani kompetentna, ale do dokończenia dzieła zniszczenia nadaje się idealnie
  • W młodości Tusk był nie tylko akapem, ale i kibolem. Jak to łączył, do dzisiaj nie wiadomo.

Zobacz też

Przypisy

  1. Oczywiście tak na prawdę nikt cyborga przekonywać nie musiał, bo został tylko po prostu zaprogramowany.
Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.

Szablon:Navbox