Jędrzej Ziółkowski (polityk)

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Wersja z dnia 20:53, 26 gru 2014 autorstwa Wmq (dyskusja | edycje) (szablon, kategorie)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
12662457 453690491488585 2380232438002680474 n.jpg
Ten artykuł został napisany dla atencji przez opisywaną w nim osobę, więc może nie być w pełni obiektywny.
Jędrzej Ziółkowski
200px
Aktualne zdjęcie
gatunek libertarianie
frakcja Wrogowie wolności
tytuł nieznany
pochodzenie Internety

Jędrzej Ziółkowski - członek Partii Libertariańskiej, saksofonista, podczłowiek, wróg wolności i zwolennik interwencjonalizmu reptiliańskiego.

Pomimo, iż tytułuje się członkiem Partii Libertariańskiej, w rzeczywistości nikt, z koordynatorem krajowym partii na czele, nie ma pojęcia, co się stało z jego deklaracją członkowską. Mimo to, posiada własne konto e-mail, dostęp do danych partyjnych grupki na fejsbuku, a nawet startował w wyborach samorządowych do Rady Miasta Chełmży z listy KW Partia Libertariańska. Oczywiście poniósł sromotną klęskę, za co winą obarczył Rady Krajową, po czym wyruszył na JBwA w poszukiwaniu sensu życia.

Znany z tego, że został zmasakrowany okrutnie przez Leszka Balcerowicza.

Plik:Saksofonista.jpg
Maestro przy pracy

Wielokrotnie zdradzał swoje poglądy dla pieniędzy. Zdarzyło mu się nawet, że brał udział w organizowanym przez Sojusz Lewicy Demokratycznej pochodzie pierwszomajowym, podczas którego wraz z orkiestrą wykonywał takie utwory, jak nacjonalistyczny "Mazurek Dąbrowskiego", unioentuzjastyczna "Oda do radości" oraz komunistyczna "Międzynarodówka", wszystkie trzy na jednej imprezie!