Lech Wałęsa

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Lechu śmieszkuje na wykopie

Lech Wałęsa (ps. Bolek) - wykopowicz znany ze swojego śmieszkowania, wg niektórych źródeł w czasach PRL agent bezpieki, według innych mąż stanu i zasłużony opozycjonista. Człowiek roku 1981 według jakiegoś znanego jankeskiego magazynu. Pierwszy demokratycznie wybrany Prezydent Polski. Uczestnik jednego z największych przekrętów w historii. Gdyby do krzyży i orderów dodawano srajtaśmę, miałby się czym podcierać do końca życia. Słynie z ego większego niż atencjonizm Kasi Zzyy. Od Boga różni go to, że Bóg nie uważa się za Lecha Wałęsę.

Inba

Niezłe zamieszanie wokół Wałęsy rozpoczęło się w połowie lutego 2016 roku. Wtedy IPN przejął pokaźny zbiór dokumentów z domu zmarłego gen. Kiszczaka. W zdobytych w ten sposób materiałach znalazły się liczne kwity potwierdzające agenturalną przeszłość Leszke'go. Sam były prezydent zacięcie bronił się na swoim wykopowym profilu. Trzeba mu przyznać pewną rację. Nie ma dowodu na to, że dokumenty nie są najkunsztowniejszym jak do tej pory dziełem agentów razwietki, a co za tym idzie nie ma dowodów na to, że te dowody to dowody. Więc najlepiej te dowody wrzucić do wody.

Zdrada

2 marca 2016 roku Leszke zdradził Wykop i przeniósł się na Pewien znany żydowski portal.

Cytaty

Wyobraźmy sobie, przywódca związkowy prezydentem, głową państwa! Czy to nie byłoby wspaniale?

Gdybym był agentem, to bym się przyznał, ale nie mogę, bo tak nie było.

Jestem za, a nawet przeciw.

… powinna być lewa noga i prawa noga. A ja będę pośrodku.

Są plusy dodatnie i plusy ujemne.

Dobrze się stało, że źle się stało.

Są plusy dodatnie i plusy ujemne.

Zrobię przeciwko wam wszystkim, będę się dalej kompromitował, zachęciliście mnie.

Dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Na chwilę załóżmy że byłem agentem SB . Kiszczak szew agentów , któremu to podlegało bez powodu dziś ujawnia agenta ., Nie żartujmy , .to nie możliwe .Więc co, tylko nieśmiertelna nienawiść i chęć zemsty .za ostateczną klęskę osobistą i komunizmu można taką prowokację wykonać .Wierni druhowie Kiszczaka oceńcie jego czyn .Dziś już nic nie może Wam zrobić .W obliczu śmierci zachował się podle i z preparowaną przygotowaną dobrze podłością chce mnie pokonać . (pisownia oryginalna)

Szablon:Navbox