Miriam Shaded

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Wersja z dnia 14:20, 8 lis 2015 autorstwa Zostrowski (dyskusja | edycje) (uzup.)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Miriam.gif

Miriam Shaded - kobieta, pół-Syryjka startująca w wyborach z listy partii KORWiN. Od 22.10.2015 gwiazda wykopu po AMA. Obiekt zachwytu kuców.

Opinie o Miriam

Kojarzycie taką panią jak Miriam Shaded? Ci z was, którzy czesto polerują torpedę na pewno ją kojarzą. Jeszcze do niedawna ta szerzej nieznana prezes fundacji Estera weszła na polityczne salony, czyli w przypadku KORWiNy na fejsa i wykop. Co z tego wyszło?

GÓWNO oczywiście. Sam ją nazwałem polską Brigitte Gabriel, ale teraz się wycofuję z tych słów i wstydzę się za nie. Pani Miriam została w mediach totalnie zaorana, a właściwie to zaorała się sama, ośmieszając siebie i ideę wolnościową, a to wszystko tylko dlatego, że było za gorąco w studio. No kurwa ludzie, bądźmy poważni. Do tego jeszcze okazało się, że jej firmy i biznes są robione za kasę z dotacji, a tak to pracują lewaki. No i na koniec dziwna sprawa z uczestniczeniem (już jako stara baba dobijająca trzydziestki, na taki lep z reguły się łapią nastoletnie lachony) w konkursie piękności i wyborach miss, podczas to których kręciła inbę i jej podziękowano :> To ma być konserwatywna polityk? Sarah Palin przynajmniej była wicemiss Alaski, a Miriam nawet nie to.

Cała sprawa Miriam ma też swoje plusy. Stare modele karyn (Zajączkowska i ORP Banasik) poszły dzięki niej w cień i to dobrze. Plusem jest też pokazanie, że partia KORWiN to partia ANTY-MIDAS, bo czego się nie dotknie, zamienia w gówno. KAriera Miriam mogłaby się toczyć dalej w trzecim sektorze i Miriam byłaby szanowana. Poszła do Januża i generuje bekę. Nic przy tym nie ugrała, no może mniejsze darowizny na swoją działalność, bo kto by chciał popierać korwinistkę.

opinia Kelthuza