Przemek Wipler: Różnice pomiędzy wersjami

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (infobox - aktual.)
(Brak różnic)

Wersja z 04:46, 30 sty 2015

Przemek Wipler
Comment YbP2LO4olYcUQoc1GrJFjNkrRZP7Ctlw.jpg
Przemek masakruje lewaków w sejmie
gatunek człowiek/reptyl?
frakcja Partia KORWiN

Nieprzyjaciele Niewoli Reptilianie

tytuł wojownik i prawa ręka krula
pochodzenie Warszawa

Przemek Wipler - poseł Internetów na Sejm III RP. Tajny agent Jego Krulewskiej Mości. W Parlamencie reprezentuje Kongres Nowej Prawicy KORWiNa i Nieprzyjaciół Niewoli. Obecny delfin na dworze Krula.[1][2]

Założyciel Ruchu Reptiliańskiego. Do sejmu dostał się z listy PiS. W 2013 roku współtworzył wraz z Jajosławem Gadziną partię Polska Płazem. Na początku 2014 roku, czując Zew Żelaza, postanowił przyłączyć do Nowej Prawicy. Jedyny poseł, który przez całą kadencję ani razu nie chapał państwowej knagi. Przemek wie, że Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie[3], lubi czasem poczytać gównoburze na Nieprzyjaciołach Niewoli.

Dawniej związany z KoLibrem i UPR-em.

Sztuka masakrowania

Wipler i Kelthuz
Przemysław Wipler o Dniu Sznura

Przemek zdobył I dan w masakrowaniu klasycznym. Naukę tej sztuki otrzymał od samego Krula. Wojowniczo nastawiony, zawsze wysyłany na pierwszy front w debatach, gdzie bez litości i z szerokim uśmiechem anihiluje swoich przeciwników. Chętnie też zapowiada krwawy odwet na adwersarzach swoich sprzymierzeńców, którzy polegli w dyskusji. Podczas pobytu w Kielcach otrzymał również wskazówki odnośnie orania od samego Kelthuza.

Wydarzenia na Mazowieckiej

Plik:WIPLER KOMBAT-Tak było
Wersja zdarzeń wg policji

Do historii przeszły wydarzenia, które miały miejsce 30 października 2013 roku pod klubem Enklawa na ul. Mazowieckiej w Warszawie. Jak twierdzą świadkowie, poseł dotkliwie pobił cały oddział policji, używając jedynie gestykulacji.

Taśmy które zostały udostępnione w listopadzie 2014 jednoznacznie pokazują, że Przemek jednak nie jest cyborgiem/mutantem, wcale nie pokonał zastępów policji oraz nie wymiotował substancją, która miała go zamienić w Człowieka-wiplera, tylko zwyczajnie po ludzku policjanci napierdalali go pałkami i potraktowali gazem pieprzowym.

Nie zmieniło to jednak stanowiska "niezależnej" prokuratury, która mimo oczywistych faktów nadal uważa, że akt oskarżenia bezbłędnie opisuje zaistniałe wydarzenia[4] Podobnego zdania są polskojęzyczne, obiektywne media.

Koronacja na wicekrula

Po wydarzeniach zjazdu KaNaPy 11 października 2014 roku Przemek zdeklasował dotychczasowych wiceprezesów partii i stał się prawą ręką Krula. Władzę uzyskał również Krulik.

Nie cieszył się jednak władzą zbyt długo, w wyniku działań Razwiedki i Jacka Wilka szybko ją stracił. Zdążył jednak ogłosić się kandydatem na prezydenta Warszawy. 17 grudnia 2014 sąd przyznał Wiplerowi rację i przywrócił na stanowisko wicekrula KaNaPy.

Przypisy

Stub.png Ta strona to zalążek artykułu. Jeśli nie masz co robić w swojej piwnicy, rozbuduj go dla chlubnej idei szerzenia akapu.