Władimir Władimirowicz Putin

Z Akapedia - kompendium wiedzy JBWA
Wersja z dnia 12:20, 1 wrz 2015 autorstwa Zostrowski (dyskusja | edycje) (kat.)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Władimir Władimirowicz Putin
PUTIN.jpg
Włodek jedzie na tournee po Europie
gatunek superczłowiek, zimny NKWDzista
frakcja Jedna Rosja
tytuł car Rosji
pochodzenie tajne laboratorium KGB

Władimir Władimirowicz Putin (również: JE Włodzimierz Putin) - car Wszechrusi, Wielki Imperator Moskiewski. Wielki przyjaciel i zwierzchnik Janusza. Komandos, szpieg, skrytobójca, poskramiacz dzikich niedźwiedzi, wielki przyjaciel zwierząt i obrońca pokoju.

Putin został zrodzony w tajnym laboratorium na Syberii. Jest jedynym istniejącym egzemplarzem sowieckiego superczłowieka. Z uwagi na tajność projektu, trudno jednoznacznie określić, jakie moce posiada Putin. Z pewnością jednak jest niezwykle wytrzymały, kuloodporny, a także posiada zdolność korzystania z każdej broni palnej.

Kompatybilność z Angelą Merkel

Biorąc pod uwagę, że kanclerz IV Rzeszy zna rosyjski, a JE Władimir - niemiecki, jasno można stwierdzić, że są to bratnie egzemplarze superludzi - Angela została stworzona z DNA Adolfa Hitlera w tajnym laboratorium Stasi w Bunkrze Fuhrera, a do stworzenia Włodzimierza potrzeba było śliny samego Wujka Joe.

Bezproblemowe dogadywanie się obu egzemplarzy na wszystkich możliwych płaszczyznach, a także dążenie do zniszczenia Europy na swój sposób - czy to poprzez rozszerzenia EU na Kozojebostan (tzw. Turcja) czy poprzez aneksję wszystkiego na zachód od Moskwy, jasno pokazuje, że zostały one stworzone przez Bratnie Narody.

Angela, największe osiągniecie inżynierii Niemieckiej Republiki Demokratycznej, wraz z radzieckim cyborgiem JP22137GMD:14/88, cyborgiem kapitalistą Ozjaszem oraz superczłowiekiem Władimirem są pierwszą flanką ostoi "normalności" i gwarancji, że TEN DZIEŃ kiedyś nadejdzie.

Poglądy gospodarcze

Putinowi zarzuca się, że rządzi twardą ręką i zamyka biznesmenów, jednak, jak wiadomo, jest jedynym europejskim politykiem, który obrał kurs na obniżkę podatków, co zauważył sam Kelthuz.

Zobacz też